+90 332 246 00 40 info@insos.net

İşletme ve Bakım

İşletme & Bakım Faaliyetleri; modüller, konstrüksiyon, kablolar, inventerler, trafo binası ve ekipmanları, takip sistemi, izleme ve kontrol sistemleri, güvenlik sistemi ve bunlarla sınırlı olmayacak biçimde GES’in kısımlarını oluşturan tüm ekipmanlar, sistemler ve elemanları kapsar ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için gerekli olan tüm işgücünü, sarf malzemelerini ve bunların nakliye hizmetlerini içerir.

Detaylı İncele

Varlık Yönetimi

Deneyimli varlık yönetimi ekibimiz ve vergi danışmanları, muhasebeciler, avukatlar ve sigorta brokerleri ile uzun vadeli ilişkilerimiz sayesinde INSOS profesyonel tam hizmet varlık yönetimi sağlamaktadır. En yüksek hizmet kalitesini korurken yatırımınızı güvenceye almak ve optimize etmek, odak noktamızdır. Yatırımınız için amacımız geri dönüşü maksimize etmektir.

Detaylı İncele

I-Track

Santralin, herhangi bir finansal varlıktan farkı yoktur. Sürdürülebilir yüksek performans sağlamak için Inverterlere ek olarak; AG-OG tarafında akım, gerilim, güç, harmonik, fliker v.b. tüm elektriksel parametreler ve performans, güvenlik v.b. sensörleri tek sistem çatısı altında izlenir, analiz edilir, raporlanır.

Detaylı İncele

INSOS'un neden olmasın sorusu ile Mart 2016'da fikir aşamasında başlayan yolculuğu, Temmuz 2016'da INSOS Enerji Yatırım Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. olarak tescillenmiştir. Yenilenebilir Enerji kaynaklarının daha etkin ve verimli şekilde kullanımı noktasında, orta - uzun vadede beklenen sektörel gelişme ve büyüme trendi dikkate alındığında, akıllara takılan soruların bir kısmına cevap verebilmek için kuruldu

-Yenilenebilir Enerji Teknolojilerinde dışa bağımlılık kader mi?

-İthal bilgi ve tecrübe ile yapılan projeler, ürün-ekipman seçimleri ve saha uygulamaları gerçekten yerel coğrafi koşullara ve mevcut elektriksel alt yapıya uygun mu?

-Teknoloji tabanlı mühendislik hizmetleri, yerli kaynaklar ile sağlanamaz mı?

-Geleneksel tesis bakım ve işletme yöntemleri dışına çıkılamaz mı?

-Çağdaş varlık yönetimi prensipleri ve örnek uygulamalar ışığında innovatif yaklaşımlara ihtiyacımız yok mu?

Kurulduğu günden bu güne, yukarıdaki soruların cevaplarını aramaya devam eden ve her cevaptan sonra yeni bir soru sormayı ilke edinen INSOS, 2016 yılının 2. yarısında, 3 mühendis ve uzun vadeli hedefleri ile çıktığı yola, 2018 yılında 25 takım oyuncusu, tam donanımlı araç parkı, test, kontrol, bakım ekipmanları, Scada Merkezi ve yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak bölgesel operasyon merkezleri ile, her geçen gün hizmet kalitesini artırarak devam etmektedir. Geride kalan yaklaşık 1,5 yılda, 70'den fazla sahada, 250'yi aşkın GES'in proje, EPC, mühendislik ve teknoloji altyapı hizmetlerine katkı sağlayan INSOS; gerek yerel, gerek uluslararası pazarda saygı duyulan ve güven veren, yenilikçi, teknoloji tabanlı bir varlık yönetim şirketi olmayı hedefliyor.

About Us

Varlık Yönetimi

Detaylı Bilgi

Uzaktan İzleme

- IOS/ Android/ Web - Kullanışlı Arayüz - Çoklu Saha / Santral İzleme - Pratik- Hızlı

Kullanıcı Arayüzü

I-Track

Scada Operasyon Merkezi

Detaylı Bilgi

O&M

İşletme & Bakım

Detaylı Bilgi
News
Insos hakkındaki haberlere ve fuar bilgilerine buradan ulaşabilrsiniz.

03.04.2018

Yenilenen web sitemiz yayında!

Daha Fazla