KURUMSAL

NEDEN OLMASIN? 

Yenilenebilir enerji kaynaklarının daha etkin ve verimli şekilde kullanımı için, orta-uzun vadede beklenen sektörel gelişme ve büyüme trendi dikkate alındığında, akıllara takılan soruların bir kısmına cevap verebilmeyi amaç edindik.

Yenilenebilir Enerji Teknolojilerinde dışa bağımlılık kader mi?

İthal bilgi ve tecrübe ile yapılan projeler, ürün-ekipman seçimleri ve saha uygulamaları gerçekten yerel coğrafi koşullara ve mevcut enerji alt yapısına uygun mu? 

Teknoloji tabanlı mühendislik hizmetleri, yerli kaynaklar ile sağlanamaz mı? 

Geleneksel tesis bakım ve işletme yöntemleri dışına çıkılamaz mı? 

Çağdaş varlık yönetimi prensipleri ve örnek uygulamalar ışığında inovatif yaklaşımlara ihtiyacımız yok mu?

2016 yılının 2. yarısında, 3 mühendis ve uzun vadeli hedeflerimiz ile çıktığımız yola, 2019 yılında 35 takım oyuncusu, tam donanımlı araç parkı, test, kontrol, bakım ekipmanları, uzaktan izleme ve performans yönetim merkezi ve bölgesel operasyon merkezleri ile, her geçen gün hizmet kalitesini artırarak devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz yatırım grupları, önlerinde yığılmış veriler, notlar, dokümanlar telefon görüşmeleri ve e-postalara harcadıkları kıymetli saatleri artık harcamıyor. Tekrarlayan hatalardan ve sürekli hareket halindeki araçlardan kurtuldular. Mevcut yatırımların analitik dünyasını izlemek ve rapor oluşturmak artık çok daha kolay…

Müşteri portföyümüz hızla büyüyor, Global güneş enerjisi pazarının her yıl 100 GW’ın üzerinde büyüdüğü düşünüldüğünde, Insos olarak sorduğumuz sorunun cevabı …

NEDEN OLMASIN ...